RADOSŁAW GÓRSKI – RADCA PRAWNY

O Kancelarii

Kancelaria powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie mieszkańców i przedsiębiorców z województwa zachodniopomorskiego na profesjonalne usługi prawne świadczone przez zawodowych prawników.

Zespół Kancelarii tworzą prawnicy posiadający doświadczenie w świadczeniu usług prawnych i gwarantujący Państwu pełną dyspozycyjność i zaangażowanie w prowadzenie powierzonych spraw.

Dnia 1 lipca 2016 roku Kancelaria Radcy Prawnego Radosława Górskiego połączyła się z Kancelariami Radców Prawnych Barbary Domańskiej, Piotra Barcza oraz Barbary Strzałkowskiej, łącząc w ten sposób zespoły prawników poszczególnych kancelarii i tworząc kancelarię działającą pod wspólnym szyldem  "BD - Kancelaria Radców Prawnych Domańska, Barcz, Strzałkowska, Górski."  Radca prawny Radosław Górski stał się w ten sposób partnerem wskazanej kancelarii zarządzającym zespołem prawników wyspecjalizowanych w sporach z zakresu prawa bankowego i konsumenckiego, w szczególności dotyczących tzw. "kredytów frankowych." W tym zakresie mec. Radosław Górski ściśle współpracuje z mec. Piotrem Barczem.

Wskazani prawnicy prowadzą również wspólnie największy w Polsce pozew grupowy, dotyczący akcjonariuszy Stoczni Szczecińskiej, toczący się przed Sądem Okręgowym w Szczecinie. Szerzej o tym procesie na stronie radcaprawny-bd.pl.

Pomimo stałych dyżurów na terenie Szczecina mecenas Radosław Górski koncentruje się w dalszym ciągu na obsłudze kancelarii w Świnoujściu i Nowogardzie. Kancelarie w Świnoujściu i Nowogardzie są rozwijane i dysponują własnymi zespołami prawników, wspomaganymi przez prawników znajdujących się w Szczecinie i będących również do Państwa dyspozycji w razie takiej potrzeby. W ten sposób zapewniamy Państwu profesjonalną i wyspecjalizowaną obsługę prawną  na terenie Świnoujścia, Szczecina i Nowogardu.

 

 

© 2014 gorski-radcaprawny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wykonanie serwisu: Mrnicewatch.