O Kancelarii

Kancelaria już od 2014 roku przede wszystkim reprezentuje kredytobiorców w sporach sądowych przeciwko bankom, w szczególności dotyczących tak zwanych „kredytów frankowych” (kredytów powiązanych z walutą obcą). Dzięki doświadczeniu ostatnich 6 lat jesteśmy w stanie świadczyć pomoc prawną z najwyższą starannością w najtrudniejszych procesach z dużymi instytucjami finansowymi, dysponującymi potężnym zapleczem prawnym i nieograniczonymi budżetami. Dzięki naszemu zaangażowaniu i doświadczeniu uzyskaliśmy wiele wyroków w sprawach, w których pełnomocnikami są prawnicy zrzeszeni w kancelarii.
Według stanu na październik 2022 roku uzyskaliśmy ponad 500 korzystnych dla kredytobiorców i pożyczkobiorców wyroków w sprawie kredytów i pożyczek powiązanych z walutami obcymi (głównie CHF).
Wśród tych wyroków są również orzeczenia o znaczeniu przełomowym dla orzecznictwa w Polsce, a także orzeczenia prawomocne.
Uzyskaliśmy również wiele postanowień o wstrzymaniu spłaty kredytów do czasu prawomocnego zakończenia postępowania.  Dzięki takim postanowieniom kredytobiorcy będą mogli zaprzestać spłaty kredytów. O jednym z takich postanowień piszemy TUTAJ.
Kancelaria realizuje politykę bezpieczeństwa Klientów kancelarii – z informacjami na temat tych zasad mogą Państwo zapoznać się TUTAJ.
Nasze doświadczenie i zaangażowanie w każdą ze spraw przynosi efekty w postaci korzystnych wyroków – z informacjami na temat naszych wyroków mogą Państwo zapoznać się TUTAJ.