oferta pracy

Kancelaria Radcy Prawnego Radosława Górskiego w Warszawie zatrudni prawników będących radcami prawnymi, bądź  aplikantami radcowskimi (zapotrzebowanie na dzień 3.09.2018 roku – trzy stanowiska).

Miejscem pracy będzie przede wszystkim Warszawa, a także sądy okręgowe na terenie całego kraju.

Kancelaria bierze udział w skomplikowanych, trudnych i ważnych społecznie projektach. Z tego względu szczególnie zależy nam na rozwijaniu w pełni zaangażowanego w prowadzone projekty i gotowego do poświęceń zespołu. Więcej o kancelarii między innymi tutaj: gorski-radcaprawny.pl. Prosimy o zapoznanie się z naszą stroną internetową, na której uzyskają Państwo szczegółowe informacje o sprawach prowadzonych przez kancelarię.

Od kandydata wymagamy przede wszystkim dokładności w wykonywaniu powierzonych  zadań, sumienności w wykonywaniu pracy i pełnego zaangażowania. Oczekujemy, aby każda sprawa była prowadzona z dochowaniem najwyższej staranności.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym i profesjonalnym zespole prawników;
  • wynagrodzenie adekwatne do faktycznie posiadanego doświadczenia, wiedzy i motywacji, uzależnione od zaangażowania w powierzone obowiązki.

Preferowane będą osoby prowadzące działalność gospodarczą, albo gotowe taką działalność rozpocząć.

Oczekujemy przesłania CV wraz ze zdjęciem.

W wiadomości prosimy o zakreślenie oczekiwań finansowych.

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacje nie zawierające wymaganych informacji nie będą brane pod uwagę.

Do dokumentów aplikacyjnych należy dołączyć poniższą klauzulę:

 

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Radosława Górskiego moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby rekrutacji na stanowisko prawnika”.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach poprosimy o dodanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez radcę prawnego Radosława Górskiego do potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji realizowanych w terminie 6 miesięcy od daty złożenia aplikacji.”

Informujemy, że w dowolnym momencie przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania wszystkich lub wybranych z powyższych zgód. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed wycofaniem zgody.

 

Pełna treść klauzuli informacyjnej dotyczącej wykorzystywania Twoich danych osobowych dostępna jest pod adresem:

Klauzula informacyjna RODO

 

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.