Reprezentujemy klientów w sprawach dotyczących banków od 8 lat. Uzyskaliśmy już około 500 korzystnych wyroków

Sprawami kredytów i pożyczek zajmujemy się od 2014 roku. Wieloletnia praca kancelarii przynosi rezultaty w postaci uzyskania dla naszych klientów korzystnych wyroków.

Według stanu na czerwiec 2023 roku uzyskaliśmy już ponad 800 korzystnych dla kredytobiorców i i pożyczkobiorców wyroków w sprawach dotyczących banków. Bardzo znaczna ich część to wyroki prawomocne.

Wśród naszych wyroków są precedensowe, istotne społecznie i szeroko komentowane w mediach orzeczenia sądów dotyczące zarówno banków, jak i na przykład dóbr osobistych czy problemu zanieczyszczonego powietrza.

Zaktualizowaliśmy i szczegółowo opisaliśmy nasze najważniejsze wyroki. Postępujemy transparentnie i powołujemy się wyłącznie na wyroki w naszych sprawach. Aktualna i wciąż aktualizowana lista naszych wyroków znajduje się tutaj:

O Kancelarii

Wszystkie nasze najważniejsze wyroki zawierają obecnie szczegółowe omówienie. Dotyczy to zwłaszcza wyroków, które uznajemy za precedensowe i mające istotne znaczenie społeczne.

Ty

Posiadamy również wiele postanowień o zabezpieczeniu roszczeń kredytobiorców, wśród których są również postanowienia prawomocne. Dzięki tym postanowieniom nasi klienci nie muszą kontynuować spłat kredytów i pożyczek w trakcie procesu sądowego.

Wciąż poszerzamy zespół prawników kancelarii, tylko w III kwartale 2020 roku zespół został powiększony o dwóch zawodowych prawników. Wiemy o tym, że tylko wyspecjalizowane zespoły prawników są w stanie sprostać wyzwaniu wieloletniego procesu sądowego przeciwko podmiotom dysponującym nieograniczonym budżetem i zapleczem prawnym.

Koncentrujemy się na sporach konsumentów z instytucjami finansowymi w zakresie kredytów i pożyczek (powiązanych z walutami obcymi oraz “zwykłych” kredytów w PLN), a także w zakresie obligacji, polisolokat i różnego rodzaju ubezpieczeń.

Dbamy o bezpieczeństwo klientów realizując wytyczne Polityki Bezpieczeństwa Klientów Kancelarii. O obowiązujących u nas zasadach i standardzie obsługi wszystkich klientów piszemy tutaj: